ضمانت اصل بودن کالا

اولین و مهم ترین عامل در یک خرید اینترنتی، امنیت خاطر مشتریان است. احساس امنیت از اینکه کالا‌‌‌‌های ارائه شده در وب سایت اولا کاملا با شرایط ذکر شده در توضیحات کالا برابری کنند و ثانیا اصل بوده و کلیه گارانتی‌‌‌‌های مورد نیاز را داشته باشند.
از اولین اولویت‌‌‌‌های ما نیز ایجاد احساس امنیت خرید و ارائه کالاهایی اصل به شما مشتریان گرامی است. فروشگاه اینترنتی تک مال با در اختیار داشتن انبار های حفظ و نگهداری کالا، و همچنین ارتباط مستقیم با تامین کننده گان کالا، همواره اصالت و صحت کالا ها را بررسی می نماید و پس از طی مراحل مشخص، کالا ها در وب سایت منتشر می شوند و در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرند.
همچنین کلیه کالاها دارای بسته بندی اصل بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است. در ضمن، پک کالا ها بدون کوچکترین آسیب کم و یا کیفی از تولید کننده مستقیما به خریدار ارائه می گردد.
کلیه گارانتی‌‌‌‌های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت‌‌‌‌های معتبر و نمایندگان کالاها بوده و مشتریان عزیز مطمئن باشند در اینجا هیچ گونه کالای تقلبی، کارکرده و یا فاقد گارانتی معتبر وجود ندارد.